Federata Shqiptare e Tenisit

info@albaniantennis.com

Rea Qinami fituese në “Ladies Open 2023”, Kosovë

Rea Qinami shpallet fituese e turneut “Ladies Open 2023” i organizuar nga Federata e Tenisit e Kosovës që u zhvillua gjatë datave 11-12 Nëntor.
Tenistja Rea Qinami nga Shqipëria u përball në finale me Forta Morina nga Kosova dhe fitoi me rezultatin 6-4, 6-0.
I urojmë suksese të tjera në vijim!