Federata Shqiptare e Tenisit

info@albaniantennis.com

Gresi Bajri në Gjysmëfinaliste në “NSP Open – J5 Tirana ITF Junior Tour 2022”

Gresi Bajri në Gjysmëfinale të turneut botëror “National Sport Park Open – J5 Tirana ITF Junior Tour 2022”.
Gresi arrin të mposhtë kundërshtaret e saj me rradhë në kategorinë U18 Vajza, dhe së fundi ajo mund tenisten serbe Aleksandra Stevanovic me rezultatin 6-4, 7-6 (7-5), duke i siguruar vetes gjysmëfinalen e këtij turneu të rëndësishëm.
Ndaje me miq