Federata Shqiptare e Tenisit

info@albaniantennis.com

“NSP TOUR 2024” U12&U16 shpall fituesit

Federata Shqiptare e Tenisit në bashkëpunim me Tennis Eralb Club organizoi këtë fundjavë turneun kombëtar “NSP TOUR 2024” për kategorinë U12 dhe U16 Meshkuj dhe Femra në Qendrën Kombëtare të Tenisit “National Sport Park” Tiranë.
Më poshtë gjeni Fituesit dhe Finalistët e NSP TOUR 2024 sipas kategorive:
Djem U12
Fitues: Martin Bushati
Finalist: Floid Kaso
Vajza U12
Fituese: Siara Tola
Finaliste: Kiara Boçi
Djem U16:
Fitues: Denis Gaba
Finalist: Kledi Gaba
Falenderojmë organizatorët e këtij turneu dhe pjesëmarrësit.

Ndaje me miq