Federata Shqiptare e Tenisit

info@albaniantennis.com

Gresi Bajri shpallet fituese e MASTERS WOMEN 2021 Adult

Gresi Bajri shpallet fituese e turneut MASTERS WOMEN 2021 Adult.
Pas një përballje të fortë në finale me rezultatin 6-2, 7-5 ndaj Kristal Dule, e cila pozicionohet në vendin e dytë.
Gjysmëfinaliste rezultuan Rea Qinami dhe Brunilda Mrruku.

I urojmë suksese të tjera tenisteve shqiptare. 👏🏻👏🏻
(Dhjetor 2021)
Ndaje me miq