Federata Shqiptare e Tenisit

info@albaniantennis.com

“Durrës Open U18” shpall fituesit

Ka përfunduar me sukses turneu kombëtar “Durrës Open U18” që u zhvillua gjatë fundjavës në qytetin e Durrësit.
Kledi Gaba u shpall fitues pasi mundi në finale Denis Gabën me rezultatin 6-2, 6-4.
Falenderojmë organizatorët dhe gjyqtarin për realizimin e këtij turneu në Durrës.
Urime dhe suksese të gjithë tenistëve!