Davis Cup 2019, Ekipi shqiptar në San Marino

Ne San Marino, ekipi kombetar shqiptar i tenisit luan ndeshjen e pare te Kupes Davis kunder ekipit te Lihtenshtein. Nen drejtimin e Kapitenit Genajd Shypheja lojtaret me te mire te saj Elbi Mjeshtri, Martin Muedini, Rajan Dushi gjate gjithe kesaj jave do te sfidojne ne Pool A pervec Lihtenshtejnit, Qipron Islanden dhe Armenine. Megjithse ekipet […]

Davis Cup 2019, Ekipi shqiptar në San Marino Read More »